فضاهای مکث با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان در محیط های مختلف شهری ایجاد شود - مریم قهرمانی صارم:

مریم قهرمانی صارم:

فضاهای مکث با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان در محیط های مختلف شهری ایجاد شود

نائب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: فضاهای مکث با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان و افزایش فضای سبز و استفاده مناسب از محیط های مختلف شهری ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، مریم قهرمانی صارم در جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج  در بررسی بودجه پیشنهادی سال 1403 شهرداری در خصوص پروژه احداث فضاهای مکث اظهار داشت: این فضاهای مکث با تصویب بودجه در منطقه 6 شهرداری کرج  با ایجاد طراحی شبکه معابر و طراحی کاشت معابر و نصب مبلمان و بازسازی سیستم روشنایی جهت رفاه حال شهروندان ایجاد خواهد شد.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: زیباسازی محیطی و روشنایی فضا از جمله محورهای مهمی است که در استقبال از ساخت فضاهای مکث شهری می تواند بازخورد خوبی در میان شهروندان و ساکنین محلات ایجاد کند و نسبت به نزدیکی و ایجاد تعامل و گفت و گو با آن ها موثر واقع شود. 

قهرمانی صارم تاکید کرد: شهرسازی ما فاقد فضاهای عمومی گفت وگو است در این راستا  سعی شهرداری مناطق که چنین فضایی ایجاد و شهروندان از آن بهره مند شوند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: زندگی روزمره مردان و زنان در این فضـــاها رخ میدهد و به همین جهت، مناسب بودن این فضاها برای استفاده تمام گروه های اجتماعی موضوع مهمی است.

  • اشتراک گزاری

برای انجام عملیات برروی این کامنت، باید کاربر سایت باشید.

اشتراک گذاری