دست فروشی معابر باید ساماندهی شود - جواد چپردار؛

جواد چپردار؛

دست فروشی معابر باید ساماندهی شود

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای ساماندهی دست فروشی در سطح معابر شهر باید همه ابعاد آن که مشمول وجوه اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیتی می شود حتماً مد نظر باشد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، جواد چپردار در کمیسیون تلفیق شورای شهر در بررسی بودجه پیشنهادی سال 1403 شهرداری در خصوص ساماندهی دستفروشان  اظهارداشت: هرگونه اتخاذ تصمیم در این حوزه چون در معیشت بخشی از خانواده ها موثر است از اهمیت بسیاری نیز برخوردار است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج  اذعان کرد: حذف  درآمد معیشتی و منابع اقتصادی سالم ناشی از دست فروشی سیاست ما در شورای اسلامی شهر نیست.

📌در مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر با مطالعه کلان شهر ها برای ساماندهی پدیده دست فروشی برنامه و سیاست مدون اتخاذ نموده ایم که باید با اهتمام مشترک مدیریت شهری،مرکز پژوهش و کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری به تدوین برنامه مشترک و اقدامات عملیاتی برسیم.

چپردار بیان کرد: در این جلسه پیشنهاد ساماندهی دست فروشان در ردیف بودجه ۱۴۰۳ به تصویب رسید و معاونت محیط زیست و خدمات شهری موظف به طرح، برنامه و اقدام در این حوزه گردید.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: ما در مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر با مطالعه کلان شهر ها برای ساماندهی پدیده دست فروشی برنامه و سیاست مدون اتخاذ نموده ایم که باید با اهتمام مشترک مدیریت شهری،مرکز پژوهش و کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری به تدوین برنامه مشترک و اقدامات عملیاتی برسیم.

📌همان اندازه که در معیشت مردم مسئولیت داریم می بایست از آثار نابه سامانی این پدیده در ترافیک،معابر،سیما و منظر شهری نیز جلوگیری نماییم.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری باید از پتانسیل جاری،حقوق شهروندی و مطالبات مردم در ساماندهی دست فروشی ها  استفاده نماید و در عوض حذف به تمرکز،نظارت و تحقق برنامه بیاندیشد.

📌چپردار بیان کرد: در این جلسه پیشنهاد ساماندهی دست فروشان در ردیف بودجه ۱۴۰۳ به تصویب رسید و معاونت محیط زیست و خدمات شهری موظف به طرح، برنامه و اقدام در این حوزه گردید.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر کرج؛ همان اندازه که ما در معیشت مردم مسئولیت داریم می بایست از آثار نابه سامانی این پدیده در ترافیک،معابر،سیما و منظر شهری نیز جلوگیری نماییم.

  • اشتراک گزاری

برای انجام عملیات برروی این کامنت، باید کاربر سایت باشید.

اشتراک گذاری